Live @ Gravity

JaZzy

Esu kamerinis žmogus, bet velnias – įbrukęs į rankas būtent gitarą – mane nešė groti ne džiazą, roką, popsą, bliuzą, indie, metalą ar bardų balades, o… „visa kita“. Taip naktį iš šeštadienio į sekmadienį (rugsėjo 26) atsidūriau „Gravity“ klube, šalia lietuviško drum‘n‘bass šviesulio JaZzy DJ pulto. Muzikinė medžiaga šviežia ir neklusni, užduotis – per valandą improvizacijos neatsibosi pačiam sau ir publikai. Publikai tai dar dar, bet sau… 😉

Vakarinis garso patikrinimas nuteikė optimistiškai – ir aparatūra skamba pusėtinai, ir visko matę keli klausytojai „be bilieto“ gana nuoširdžiai aikčioja.

Sužiūrėję, ką įmanoma, išsiskirstėm kelių valandų pertraukai, kuri išpuolė kaip tik tuo laiku, kai rodo „Triumfo arką“ per LTV. 🙂 Myliu šią laidą!

Prašviesinęs sielą ne visada itin vykusiomis, bet tuo irgi įdomiomis, arijų ir dainų interpretacijomis nėriau į vis dar beveik tuščią „Gravity“ rūsį. Jau laikas šildyti rankas, stygas, sumaigyti visus „on“ mygtukus ir dar kartą susiderinti, Intakz (pagarba, man labai patiko) jau baigia groti, o publikos kažkaip skystoka – gal tik 15 žmonių. Artėja dvylikta valanda. Lengvai nusivylęs ir sunerimęs mėginu mąstyti pozityviai: namie gi niekaip negalėčiau ant grindų ir sienų pamatyti šviečiančių žvaigždžių, dirbtinio rūko ir pasileisti muzikos tokiu garsumu. 😀

Pradedam, jaunimas sparčiai renkasi. Iš pat pradžių dar kiek nejauku: dauguma atėjusių į klubą veikiausiai gimė vėliau, nei aš pradėjau groti – ar jie neturi alergijos gitarai? Be to, JaZzy miksuoja kitaip negu įraše „ant“ kurio treniravausi – reikia labai atidžiai sekti kūrinių struktūrą, ieškoti pažįstamų vietų/markerių, pagal kurias galėčiau susiorientuoti valandinėje programoje, žalia viskas, pirmą kartą gyvai.

Startinis jaudulys greit praėjo: jau 4 (iš 14) kūrinuke salė pilna, visi juda! O dar prieš pusvalandį „Gravity“ priminė muzikanto košmarą, sapną, kuriame į koncertą niekas neateina. 🙂

Tikiu, internete gali pasirodyt visokių nuomonių, bet aš ne pirmą kartą matau daug energingai judančių žmonių. Ore – puiki nuotaika, o po visko – keli nuoširdūs nepažįstamųjų rankos paspaudimai. To visiškai gana.

Kitas set‘as bus daug geresnis, nes mus su JaZzy „apšaudymai“ veda prie konkrečių techninių išvadų ir užduočių. Reikia tęsti ir plėtoti projektą.

P.S. Nuotraukų ar video kol kas negaliu pasiūlyti, žinau tik, kad tokios medžiagos yra. Ieškosiu, nes ir pačiam įdomu.

Reklama

2 komentarai “Live @ Gravity

  1. …ir skamba po kaimus štai tokia daina…. (nuo šiol). Su linkėjimais neužgesti 😉

    • Hehe… 🙂 Du neįmanomi dalykai iškart: skambėjimas po kaimus ir užgesimas (tfu tfu, nuo force majeure).
      Ačiū už linkėjimus! 🙂

Komentavimo galimybė išjungta.